KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 13027029
nr 1302 7029
Etsningar
2 st, Stockholmsmotiv, W Hartmann efter. Ej signerad. Motivet: 47x35 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 20 januari 2020
kl 20:26:45
700 kr
800 kr
900 kr
1.000 kr
20 jan
Stockholm
Läs mer om Stockholm